Thor Fagerkvist

Thor Fagerkvist
Thor Fagerkvist
Thor Fagerkvist
Thor Fagerkvist
Thor Fagerkvist
Thor Fagerkvist

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Nedtagningen", signerad Thor, olja på duk, ca 52,5 x 59 cm.

Smärre krackeleringar

831042

2020-10-27