Målning

Målning
Målning
Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Öppet hav med båtar, signerad Anton, datering 1862, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 70x100 cm

831056

2020-10-27