Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Öppet hav med båtar, signerad Anton, datering 1862, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 70x100 cm
831056
2020-10-27