Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
G F WALDO JOHNSON, Porträtt av hund, signerad samt daterad 1890, olja på duk, ca 63x55 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
En lagning, några rsenare rinningar
831062
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här