G F Waldo Johnson oljemålning

G F Waldo Johnson oljemålning
G F Waldo Johnson oljemålning
G F Waldo Johnson oljemålning
G F Waldo Johnson oljemålning
G F Waldo Johnson oljemålning
G F Waldo Johnson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

G F WALDO JOHNSON, Porträtt av hund, signerad samt daterad 1890, olja på duk, ca 63x55 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

En lagning, några rsenare rinningar

831062

2020-11-15