Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMINKBORD samt PALL (2), 1940-tal, 5 lådor, fanér i teak, glasskiva överst, nyckel saknas, höjd ca 56 samt 133x56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
831066
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här