Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD samt PALL (2), 1940-tal, 5 lådor, fanér i teak, glasskiva överst, nyckel saknas, höjd ca 56 samt 133x56 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

831066

2020-10-29