Nattljusstakar tändsticksställ 1800-tal
2020-10-26
831096
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTLJUSSTAKAR, 2 st, samt TÄNDSTICKSSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, dekor i form av tofsbeprydda standar med blomstergirlanger upptill, ca 19x12 cm