Nattljusstakar tändsticksställ 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

NATTLJUSSTAKAR, 2 st, samt TÄNDSTICKSSTÄLL, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, dekor i form av tofsbeprydda standar med blomstergirlanger upptill, ca 19x12 cm

831096

2020-10-26