Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA STAEHR NIELSEN, vas, Royal Copenhagen, Danmark, glaserat stengods, signerad E.S.T.N, höjd ca 19 cm
Invändigt med krackelyr, enstaka nagg kan förekomma
831122
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här