Eva Staehr Nielsen vas

Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas
Eva Staehr Nielsen vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA STAEHR NIELSEN, vas, Royal Copenhagen, Danmark, glaserat stengods, signerad E.S.T.N, höjd ca 19 cm

Invändigt med krackelyr, enstaka nagg kan förekomma

831122

2020-10-26