Soffbord/Matbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD / MATBORD, 1900-talets mitt, ekfanér, med utfällbara klaffar samt justerbar höjd, höjd ca 56-70 cm, skivans mått 130x57, med klaffarna ute ca 130x109
Smärre bruksslitage, skada på skiva
831123
2020-10-26