Soffbord/Matbord

Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord
Soffbord/Matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1900-talets mitt, ekfanér, med utfällbara klaffar samt justerbar höjd, höjd ca 56-70 cm, skivans mått 130x57, med klaffarna ute ca 130x109

Smärre bruksslitage, skada på skiva

831123

2020-10-26