Takkrona rokokostil

Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50, diameter 70 cm

Skärmar m skador

831127

2020-10-26