Hundar B&G
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL, figuriner, (3), varav 2 st cocker spaniel-hundar, märkta B&G samt numrerade, samt 1 fågel, höjd 16-8 cm
Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
831141
2020-11-15