Hundar B&G

Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G
Hundar B&G

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, figuriner, (3), varav 2 st cocker spaniel-hundar, märkta B&G samt numrerade, samt 1 fågel, höjd 16-8 cm

Ingår i temaauktionen "Människans bästa vän"

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

831141

2020-11-15