Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, med skåp på vardera sida, 1920/30-tal, mahognyfanér, höjd ca 131, 180x37 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer, lås kärvar
831150
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här