Bokhylla mahogny

Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny
Bokhylla mahogny

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, med skåp på vardera sida, 1920/30-tal, mahognyfanér, höjd ca 131, 180x37 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer, lås kärvar

831150

2020-10-29