Bokhylla med skåpsdel

Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel, 1930/40-tal, låg modell, höjd ca 96, 120x27 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

831153

2020-10-29