Björn Wessman färglitografi

Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BJÖRN WESSMAN (född 1949): (2) Landskap, signerade Björn Wessman, ea, färglitografier, bladmått ca 35x50 - 60x80 cm,

Zustandsbeschreibung

Oramade

831155

2020-10-28