Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BJÖRN WESSMAN (född 1949): (2) Landskap, signerade Björn Wessman, ea, färglitografier, bladmått ca 35x50 - 60x80 cm,
Zustandsbeschreibung
Oramade
831155
2020-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner