Birgit Ståhl Nyberg Happy boys

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Happy Boys", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1974, provtryck, färglitografi, bladmått ca 68,5x80 cm

Oramad, smärre hanteringsveck

831163

2020-10-28