Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Happy Boys", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1974, provtryck, färglitografi, bladmått ca 68,5x80 cm
Oramad, smärre hanteringsveck
831163
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här