Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENCK WOGNUM (1935-1991): Samurajen, signerad och daterad -74, färglitgografi, bladmått ca 100x70 cm
Dedikation, oramad, hanteringsveck, fläckar i marginalen
831166
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här