Henck Wognum

Henck Wognum
Henck Wognum
Henck Wognum
Henck Wognum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): Samurajen, signerad och daterad -74, färglitgografi, bladmått ca 100x70 cm

Dedikation, oramad, hanteringsveck, fläckar i marginalen

831166

2020-10-28