Baljfåtöljer gustaviansk stil

Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil
Baljfåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BALJFÅTÖLJER, 5 st, 1900-tal, gustaviansk stil, kanelerade ben, rotting, stomme i brunbetsat lövträ, sitthöjd ca 49 cm

Rotting delvis med slitage

831200

2020-10-27