Evert Lundqvist

Evert Lundqvist
Evert Lundqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): I ateljén, signerad och numrerad 4/50, torrnål, plåtmått ca 28x17 cm

831202

2020-10-27