Galghållare

Galghållare
Galghållare
Galghållare
Galghållare
Galghållare
Galghållare
Galghållare
Galghållare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GALGHÅLLARE, 1950-tal, Ycki, fanérad i mahogny, höjd ca 38x48 cm, 4 galgar medföljer

slitage, torrsprickor, märken, repor

831205

2020-10-27