Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, 1700/1800-tal, skuren ek, höjd ca 50x20 cm vardera

Skador

831207

2020-10-27