Kungörelser 1600-tal ca 50 st

Kungörelser 1600-tal ca 50 st
Kungörelser 1600-tal ca 50 st
Kungörelser 1600-tal ca 50 st
Kungörelser 1600-tal ca 50 st

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

KUNGÖRELSER MM. Ca 50 st. 1600-tal. Bl.a. Kongl. May:tz nådige förordning om myntet. (N. Wankijff 1681).

Tagna ur band, delvis fläckade, några namnstämplar, några skador

831217

2020-10-26