Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
KUNGÖRELSER MM. Ca 50 st. 1600-tal. Bl.a. Kongl. May:tz nådige förordning om myntet. (N. Wankijff 1681).
Tagna ur band, delvis fläckade, några namnstämplar, några skador
831217
2020-10-26