Kungörelser Karl XII:s regeringsperiod 17 st
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KUNGÖRELSER. 17 st. 1700-tal. Karl XII:s regeringsperiod.
Kuntoraportti
Varierande skick, flera tagna ur band. Delvis med anteckningar, fläckar, skador.
831219
Päivämäärä:
2020-10-26