Kungörelser Karl XII:s regeringsperiod 17 st

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KUNGÖRELSER. 17 st. 1700-tal. Karl XII:s regeringsperiod.

Kuntoraportti

Varierande skick, flera tagna ur band. Delvis med anteckningar, fläckar, skador.

831219

Päivämäärä:

2020-10-26