Kungörelser 1800-tal ca 60 st

Kungörelser 1800-tal ca 60 st
Kungörelser 1800-tal ca 60 st
Kungörelser 1800-tal ca 60 st
Kungörelser 1800-tal ca 60 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER. Ca 60 st. 1800-tal.

Tagna ur band, delvis fläckade, några namnstämplar, några småskador.

831221

2020-10-26