Svanstolar

Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar
Svanstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, s.k. Svanstolar, 1900-talets början, ek, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

831226

2020-11-01