Dockskåpsmöbel

Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel
Dockskåpsmöbel

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets andra hälft, stomme av trä, bemålat, två skåpsdörrar samt balkong, samt tre utdragbara lådor, höjd ca 130, bredd 100, djup 50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

831227

2020-11-03