Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld träram, dekor i pastellage i form av blommor, senare bronsering, höjd ca 245, bredd 65 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall samt skador på pastellage

831231

2020-11-03