Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
DOCKOR, 10 st, mestadles Kader, omkring 1900-talets mitt, plast de större modell B 3525, höjd ca 20-45 cm
Bruksslitage, vissa skall ljuda, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen,
831235
2020-11-01