Dockor Kader m.m

Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

DOCKOR, 10 st, mestadles Kader, omkring 1900-talets mitt, plast de större modell B 3525, höjd ca 20-45 cm

Bruksslitage, vissa skall ljuda, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen,

831235

2020-11-01