Piet Hein & Bruno Mathsson "Superellips"

Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, fanerat i bjork, kromade spännben, längd 180, bredd 100, höjd 70 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, smärre fanerskador

831236

2020-11-01