Eldhund brons

Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons
Eldhund brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDHUND, brons, 1900-talets första hälft, i form av skotte, längd ca 33 cm

Smärre slitage och patina

831238

2020-11-01