Golfset

Golfset
Golfset
Golfset
Golfset
Golfset
Golfset

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLFSET, 13 dlr, 1900-talets första hälft, 2 bagar med totalt 11 klubbor, bagens längd ca 86 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

831249

2020-11-01