Agneta Freccero

Agneta Freccero
Agneta Freccero
Agneta Freccero
Agneta Freccero
Agneta Freccero
Agneta Freccero

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNETA FRECCERO (född 1944): Skymning, olja på duk, signerad A. Freccero, ca 100x85 cm

831258

2020-10-29