Taklampa
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1800-talets andra hälft, stomme i mässing, 5 ljusarmar samt slipade glaskupor, höjd ca 100, diameter 42 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen
831264
2020-10-29