Edvin Öhrström

Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström
Edvin Öhrström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors 1957, Ariel, dekor i mörkrött, signerad ORREFORS Ariel No 447 F Edvin Öhrström, höjd 8,5 cm, 14 x 14 cm

Rispor och repor undertill

831269

2020-10-29