Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, beslag i mässing, 3 lådor, intarsiadekor, fanérat i olika träslag, skiva i marmor, höjd 82, 95x53 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, märken förekommer
831294
2020-11-01