Sminkbord rokokostil

Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil
Sminkbord rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMINKBORD, rokokostil, 1900-tal, uppsats med spegel samt 2 lådor, marmorskiva, 1 låda i sarg, höjd ca 148, 80x50 cm

Slitage, märken

831296

2020-11-01