Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Casablanca", signerad, Cecilia Sikström, ea, färglitografi, bladmått ca 50,5x44 cm
Oramad, tryckfärg längs kant
831307
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här