Bruno Mathsson fåtölj med fotpall Miranda

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj med fotpall, stomme av böjträ i bok, fårskinnsklädsel, märkt, sitthöjd ca 30 cm

Skador, slitage, märken

831322

2020-11-01