Skåp NK

Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Nordiska Kompaniet, fanerat i teak och björk, skyltmärkt, höjd ca 133, 95x45 cm

Bruksslitage, repor, märken,

831326

2020-10-27