Karmstolar
2020-10-27
831338
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, bambuimitation, bemålade, lösa stoppade dynor, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, klädsel senare samt med slitage