Tavla Tormund Larsen
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TORMUND LARSEN (1900-tal), Komposition, signerad, daterad 74?, blandteknik, ca 44x37 cm
Kuntoraportti
831339
Päivämäärä:
2020-11-01