Tavla Tormund Larsen

Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen
Tavla Tormund Larsen

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TORMUND LARSEN (1900-tal), Komposition, signerad, daterad 74?, blandteknik, ca 44x37 cm

Kuntoraportti

831339

Päivämäärä:

2020-11-01