Henck Wognum

Henck Wognum
Henck Wognum

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENCK WOGNUM (1935-1991): USA vs Sovjet, signerad Henck och daterad -72, färglitgografi, bladmått ca 63x94 cm

Med dedikation, oramad, fläckar i marginalen

831340

2020-10-29