Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENCK WOGNUM (1935-1991): USA vs Sovjet, signerad Henck och daterad -72, färglitgografi, bladmått ca 63x94 cm
Med dedikation, oramad, fläckar i marginalen
831340
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här