2 200 SEK
1 500 SEK
HENNING NILSSON (1907-1993), (3), vaser, 2 st samt fat, glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerade och daterade Henning Nilsson Höganäs, höjd ca 21 - 23, diam 30 cm
831341
2020-10-29
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här