Bordslampa
2020-11-03
831349
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, metall, etikettmärkt Vitrika, meanderbårdsdekor på skärm, höjd ca 44 cm, diam ca 28 cm
Bruksslitage samt buklor