Oljemålning Gustave de Breanski

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (Storbritannien, 1856-1898): Kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 40x60 cm

Skador

831355

2020-10-28