Oljemålning Georg Stoopendaal

Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal
Oljemålning Georg Stoopendaal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG STOOPENDAAL (1866-1953): Timmerdragande häst, signerad G. Stoopendaal, olja på duk, ca 79x116 cm

831360

2020-10-28