Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GATULYKTA, 1800-talets senare del, gjutjärn och stålplåt, svartmålad, total höjd ca 110 cm
Bruks- och åldersslitage
831377
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här